Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy

Inwestycja polega na wymianie centralnego ogrzewania w budynku Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Centralne ogrzewanie w budynku Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy nie było nie przeszło kompleksowego remontu od momentu odbudowy pałacu w 1973 roku. Po przeprowadzeniu modernizacji centralnego ogrzewania budynek zyskał nową infrastrukturę grzejną, skorodowane rury zostały wymienione na nowe w izolacji termicznej i antykorozyjnej pomiędzy piętrami, zamontowano nowe grzejniki z podłączeniem dolnym z wbudowanymi zaworami z nastawą wstępną oraz wbudowanym zaworem termostatycznym. Ponadto grzejniki wyposażone zostały w głowice termostatyczne z wbudowanym czujnikiem.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości: 73 794 zł.

Dofinansowano ze środków Województwa Podlaskiego w wysokości: 85 000 zł.